İnsan Güvencesi – Kalite Güvencesi
Genel

İnsan Güvencesi – Kalite Güvencesi

İşletmeler, kültürü teşvik eden ve operasyonları ölçeklendiren yapılandırılabilir teknoloji, yaratıcı iletişim ve uzmanlık aracılığıyla sektör lideri çözümlerden yararlanarak çalışanlarına yapılan yatırımları en üst düzeye çıkarmak istiyor Teknik Kontrol‘ün İnsan Güvencesi çözümleri, markanızı oluşturmanız, sürdürmeniz ve korumanız için ihtiyaç duyduğunuz araçları sağlar. Bu çözümler, Toplam Kalite Güvencesi taahhüdümüzün bir parçasıdır ve çalışan potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için iş gücünün sürekli gelişiminde işletmeleri destekler.

Simya

Alchemy, şirketlerin ön saflardaki çalışanlarını güvenliği, üretkenliği, kültürü ve uyumluluğu yükseltmek için ihtiyaç duydukları bilgi ve güven ile donatmalarına yardımcı olur. Yenilikçi eğitim teknolojilerimiz, ödüllü eğitim yazılımlarımız, mobil koçluk araçlarımız ve uyumluluk doğrulama platformumuz, dünyanın önde gelen üretim şirketleri tarafından kullanılmaktadır.

Katalizör

Catalyst, son derece yaratıcı, özel markalı, varlık koruma iletişim programları ile iş güçlerine ilham verir ve onları meşgul eder. Bu programlar özel olarak hazırlanır ve müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yönetilir. Tasarladığımız stratejik çözümler, çalışanlarının kültürünü optimize etmek için müşterilerimizin şirket markasını, değerlerini ve hedeflerini kullanır.

Takipte

Değişen müşteri beklentileri ve yasal gereklilikler tarafından yönlendirilen, giderek daha zorlu hale gelen işletim ortamlarında, çok tesisli kuruluşlar, bir kuruluşun tüm katmanlarında performansı iyileştirmek ve operasyonel verimlilik ve tutarlılığı sağlamak için gerçek zamanlı veriye dayalı eyleme dönüştürülebilir iç görüler arıyor. Ontrack, katılımı sağlamak, güçlendirmek ve performansı iyileştirmek için insanları ve verileri birbirine bağlar.

Wisetail

Wisetail, günümüzün işgücünü meşgul etmek için tasarlanmış özel bir markalı eğitim ve iletişim platformu sağlar. Kullanıcı dostu platform, işletmeyi bir sahiplik ve amaç kültürü oluşturmak için işgücünü meşgul etme ve yetkilendirme konusunda desteklemek için bir kuruluşun markasına ve teknik özelliklerine göre tamamen yapılandırılabilir. Wisetail, müşterilere tutkulu iş gücünü büyütme araçları sunan eksiksiz bir öğrenim yönetim sistemidir.

Kalite Güvencesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir