Sürdürülebilir Giyim
Denetleme

Sürdürülebilir Giyim Koalisyonu

Giyim, ayakkabı ve tekstil şirketleri, bir ürünün yaşam döngüsü boyunca sürdürülebilirliği değerlendirmek için bir araca ihtiyaç duyar.

Sürdürülebilir Giyim Koalisyonu (SAC), tedarik zincirlerinin gereksiz çevreye zarar vermediğini ve faaliyetleriyle ilişkili insanlar ve topluluklar üzerinde olumlu bir etkisi olduğunu doğrular. teknikdenetim.net, çevresel sürdürülebilirliği ölçen ve verimliliği ve sürdürülebilirlik etkisini iyileştirmek için tedarik zinciri karar verme sürecini yönlendiren Higg Endeksini desteklemek için veri ve kaynaklara katkıda bulunuyor. Higg Endeksi, tedarikçilerin, üreticilerin, markaların ve perakendecilerin malzemeleri, ürünleri, tesisleri ve süreçleri çevresel ve ürün tasarımı seçimlerine dayalı olarak değerlendirmesine olanak tanıyan açık kaynaklı, gösterge tabanlı bir araçtır.

SAC’nin kuruluşunuz için faydaları:

  • Acil sürdürülebilirlik sorunlarını keşfedin
  • En iyi uygulamalara erişim, sorunlarla ilgili güvenilir rehberlik ve endüstri ve konu uzmanlarından oluşan bir ağ aracılığıyla başarılı sürdürülebilirlik girişimleri geliştirin
  • Müşterilerinizin ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için tedarik zincirinizin ihtiyaçlarının daha fazla farkında olun

teknikdenetim.net, dünya çapındaki endüstriler için lider bir Toplam Kalite Güvencesi sağlayıcısıdır. Kesinlik, hız ve tutkuyla tutarlı bir şekilde sunulan teknikdenetim.net Toplam Kalite Güvencesi uzmanlığı, müşterilerimizin güvenli bir şekilde ilerlemelerini sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir