Uzaktan Denetim Çözümü
Denetim Çözümleri

Uzaktan Denetim Çözümü

Uzaktan denetimler, geleneksel bir denetim yürütmenin zamanını, seyahatini ve masraflarını azaltırken denetim raporlarının kalitesini ve ayrıntısını da artırır.

teknikdenetim.net, kuruluşların daha verimli ve daha güvenli denetimler yapmasına yardımcı olmak için bir Uzaktan Denetim çözümü olan Inview’i geliştirdi. Hafif bir emniyet kemerine yerleştirilmiş bir video ve ses kaynağı takarak, kalifiye bir denetçiyle uzaktan etkileşime girebilir, onların tesisi değerlendirmesine, görüşmeler yapmasına ve gerekli belgeleri gerçek zamanlı olarak gözden geçirmesine olanak tanır – tıpkı yapacakları gibi eğer organizasyonunuzda şahsen olsaydılar.

Bu teknoloji odaklı yaklaşım, hızla değişen, küresel bir iş ortamında yeniliği teşvik eder. İşletmeler operasyonlarını ve tedarik zincirlerini uluslararası sınırların ötesine genişlettikçe, tüm organizasyon genelinde kalite, güvenlik ve sürdürülebilirlik hedeflerine uyumlu bir yaklaşıma sahip olmak giderek daha önemli hale geliyor. Tesislerin ve satıcı operasyonlarının daha verimli denetimleri ve üçüncü taraf doğrulaması yapmak, çalışma koşullarını iyileştirirken ve etik iş uygulamalarının desteklenmesini sağlarken süreç verimliliğini değerlendirecek, maliyetleri ve işletmeye yönelik içsel riskleri azaltacaktır.

Denetimlerin uzaktan denetçi aracılığıyla gerçekleştirilmesi, tesis konumuna seyahat için gereken ek maliyetleri ve süreyi azaltacak, kuruluşların denetim programlarına yatırımlarını en üst düzeye çıkarmasına ve denetimi gerçek zamanlı olarak gözlemlemek için daha geniş bir kitleye erişim sağlayarak daha fazla şeffaflık kazanmasına olanak tanıyacaktır.

Uzaktan denetim, tehlikeli konumlarda riski azaltmaya da yardımcı olabilir. Yüksek riskli ortamların denetimi, Mesleki Sağlık ve Güvenlik sorunları nedeniyle tehlikeli bir ortamda çalışmak için eğitimsiz bir denetçiye erişime izin verilmesi nedeniyle geleneksel olarak endüstri çapında bir endişe kaynağı olmuştur. teknikdenetim.net’un Inview çözümü, bir denetçinin tesisi eğitimli bir çalışanın gözünden uzaktan değerlendirmesine olanak tanır.

Uzaktan denetim çözümü, teknikdenetim.net’un Yönetim Sistemleri Sertifikasyonu ve İkinci Taraf, 360 Marka Deneyimi ve Tedarik Zinciri Güvencesi programları gibi İş Güvencesi çözümlerinin yanı sıra teknikdenetim.netAkademi eğitim kurslarına ek olarak uygulanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir